Przypinki okrągłe

Przypinki okrągłe nazwane także badziki, butony oferujemy w formatach 25mm (0,77 zł – 3,54 zł), 32mm (0,80 zł – 3,50 zł), 37mm (0,87 zł – 4,05 zł) oraz 56mm (1,08 zł – 5,10 zł). Mocowane są na wygodną agrafkę, co gwarantuje łatwe przywieszenie ich do ubrań, plecaków czy torebek.

Butony to idealny gadżet na różnorodne imprezy, w tym szkolne, przedszkolne, dla absolwentów oraz wieczory kawalerskie i panieńskie. Dzięki możliwości indywidualnego projektowania i personalizacji, przypinki są się unikalnym elementem, który podkreśli charakter każdej imprezy.

Oferujemy krótkie terminy realizacji. Dodatkowo, zapewniamy możliwość odbioru osobistego na terenie Poznania lub wysyłki do dowolnego miejsca.

Zamawiaj nasze przypinki wygodnie online oraz skorzystaj z naszych konkurencyjnych cen i atrakcyjnych rabatów, które są uzależnione od zamawianej ilości. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kilku przypinek na kameralną imprezę, czy też dużej ilości na większe wydarzenie, mamy dla Ciebie odpowiednią ofertę.

Daj swojej imprezie wyjątkowy charakter i zamów przypinki okrągłe już teraz!

Cena przypinek jest uzależniona od nakładu. Szczegółowy cennik przypinek jest zamieszczony na stronie produktu:

Shopping Cart
Scroll to Top